תנאי שימוש


תנאי שימוש

אתר זה מופעל על ידי קו האופק – פור יור אייד בע"מ. לאורך האתר, המונחים "אנחנו", "אותנו" ו "שלנו" מתייחסים לקו האופק – פור יור אייד בע"מ. השימוש בכל המידע, הכלים והשירותים הזמינים באתר זה עבורך, מותנה בקבלתך את כל התנאים, ההגבלות, המדיניות וההודעות המפורטים כאן.

 

על ידי ביקור באתר שלנו ו / או ברכישת משהו מאתנו, אתה מאשר את השרות שלנו ומסכים להיות כפוף לתנאים וההגבלות הבאים ("תנאי השירות", "תנאים"), לרבות תנאים והגבלות נוספים והפניות כאן ו / או הפניות זמינות על ידי היפר-קישור. תנאים והגבלות אלה חלים על כל המשתמשים באתר, כולל, ללא הגבלה, משתמשים שהם דפדפנים, ספקים, לקוחות, סוחרים ו / או תורמים של תוכן.

 

אנא קרא בעיון את התנאים וההגבלות לפני הכניסה לאתר שלנו או באמצעותו. על ידי גישה או שימוש בכל חלק של האתר, אתה מסכים להיות כפוף לתנאים ולהגבלות אלה. אם אינך מסכים לכל התנאים וההגבלות של הסכם זה, אינך רשאי לגשת לאתר או להשתמש בשירותים כלשהם. אם התנאים וההגבלות האלה נחשבים להצעה, הקבלה מוגבלת במפורש לתנאים והגבלות אלה.

 

כל התכונות או הכלים החדשים המתווספים לחנות הנוכחית יהיו כפופים גם לתנאים ולהגבלות. תוכל לעיין בגרסה העדכנית ביותר של התנאים וההגבלות בכל עת בדף זה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק מתנאים והגבלות אלה על ידי פרסום עדכונים ו / או שינויים באתר האינטרנט שלנו. באחריותך לבדוק דף זה מעת לעת לצורך שינויים. המשך השימוש שלך באתר או גישה אליו לאחר פרסום שינויים כלשהם מהווה קבלה של שינויים אלה.

 

החנות שלנו מתארח ב Shopify בע"מ הם מספקים לנו את פלטפורמת המסחר האלקטרוני המקוון המאפשר לנו למכור את המוצרים והשירותים שלנו לך.

 

 1. תנאי חנות מקוונת

 

על ידי הסכמתך לתנאים ולהגבלות אלה, אתה מצהיר כי אתה לפחות בגיל המאושר במדינה או מחוז המגורים שלך, או שאתה בגיל המאושר במדינה או מחוז המגורים של האזרחות שלך ונתת לנו את הסכמתך לכך. ומאפשר לכל אחד מהקטינים התלויים בך להשתמש באתר זה.

אינך רשאי להשתמש במוצרים שלנו לכל מטרה בלתי חוקית או בלתי מורשית, ולא תוכל, תוך שימוש בשירות, להפר כל חוק השיפוט שלך (כולל אך לא מוגבל לחוקי זכויות יוצרים).

אין להעביר תולעים או וירוסים או כל קוד בעל אופי הרסני.

הפרה או הפרה של אחד מהתנאים יגרום להפסקה מידית של השירותים שלך.

 

 1. תנאים כלליים

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לשירות למישהו מכל סיבה שהיא בכל עת.

אתה מבין שהתוכן שלך (לא כולל פרטי כרטיס אשראי), עשוי להיות מועבר ללא הצפנה ולכלול

 • שידורים ברשתות שונות; וכן
 • שינויים כדי להתאים ולהסתגל לדרישות הטכניות של חיבור רשתות או התקנים. פרטי כרטיס האשראי מוצפנים תמיד במהלך ההעברה ברשתות.

הנכם מסכימים לא לשכפל, להעתיק, למכור, כל חלק של השירות, את השימוש בשירות, או את הגישה לשירות או כל מגע באתר באמצעותו ניתן השירות, ללא קבלת אישור מפורש מאתנו .

הכותרות המשמשות בהסכם זה נכללות לנוחות בלבד ולא יגבילו או ישפיעו על תנאים אלה.

 

 1. דיוק, שלמות ועל זמניות של המידע

אנחנו לא אחראים אם המידע הזמין באתר זה אינו מדויק, שלם או נכון. החומר באתר זה מסופק למידע כללי בלבד ואין להסתמך עליו או לשמש כבסיס היחיד לקבלת החלטות ללא התייעצות עם מקורות מידע ראשוניים, מדויקים יותר, מלאים יותר או מעודכנים יותר. כל הסתמכות על החומר באתר זה היא על אחריותך בלבד.

אתר זה עשוי להכיל מידע היסטורי מסוים. מידע היסטורי, בהכרח, אינו שוטף והוא מסופק רק עבור ההפניה שלך. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את התוכן של אתר זה בכל עת, אך אין לנו כל מחויבות לעדכן כל מידע באתר שלנו. אתה מסכים כי באחריותך לפקח על שינויים באתר שלנו.

 

 1. שינויים בשירות ובמחירים

המחירים עבור המוצרים שלנו כפופים לשינוי ללא הודעה מוקדמת.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות בכל עת לשנות או להפסיק את השירות (או כל חלק או תוכן ממנו) ללא הודעה מוקדמת בכל עת.

לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי צד שלישי כלשהו בגין כל שינוי, שינוי במחיר, השעיה או הפסקה של השירות.

 

 1. שירותים או מוצרים

מוצרים או שירותים מסוימים עשויים להיות זמינים באופן בלעדי באינטרנט דרך האתר. למוצרים או לשירותים אלה עשויים להיות כמויות מוגבלות והם כפופים להחזרה או להחלפה בלבד בהתאם למדיניות ההחזרות שלנו.

עשינו כל מאמץ להציג במדויק ככל האפשר את הצבעים והתמונות של המוצרים שלנו המופיעים בחנות. אנחנו לא יכולים להבטיח כי צג המחשב של המסך של כל צבע יהיה מדויק.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות, אך איננו מחויבים, להגביל את המכירות של המוצרים או השירותים שלנו לכל אדם, אזור גיאוגרפי או תחום שיפוט. אנו עשויים לממש את הזכות הזו על בסיס כל מקרה לגופו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל את כמויות של כל המוצרים או השירותים שאנו מציעים. כל התיאורים של מוצרים או תמחור מוצרים ניתנים לשינוי בכל עת ללא הודעה מוקדמת, על פי שיקול דעתנו הבלעדי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק כל מוצר בכל עת. כל הצעה עבור כל מוצר או שירות שבוצעו באתר זה בטל במקומות שבהם הוא אסור.

איננו מתחייבים כי האיכות של כל המוצרים, השירותים, המידע או חומר אחר שנרכש או שהושג על ידך יעמוד בציפיות שלך, או שכל השגיאות בשירות יתוקנו.

 

 1. דיוק של החיובים ושל פרטי החשבון

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לכל הזמנה שתבקש מאתנו. אנו רשאים, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, להגביל או לבטל כמויות שנרכשו לאדם, למשק בית או להזמנה. הגבלות אלה עשויות לכלול הזמנות שהוזמנו על ידי אותו חשבון לקוח או באותו אותו כרטיס אשראי, ו / או הזמנות המשתמשות באותו החיוב ו / או בכתובת המשלוח. במקרה שנעשה שינוי או ביטול הזמנה, אנו עשויים לנסות להודיע ​​לך על ידי פנייה לכתובת הדואר האלקטרוני ו / או לכתובת החיוב / מספר הטלפון שסופק בעת ביצוע ההזמנה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להגביל או לאסור פקודות אשר, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, מופיעות לכאורה על ידי סוחרים, או מפיצים.

 

אתה מסכים לספק את פרטי הרכש והחשבון הנוכחיים, המלאים והמדויקים עבור כל הרכישות שבוצעו בחנות שלנו. אתה מסכים לעדכן במהירות את החשבון שלך ומידע אחר, כולל כתובת האימייל שלך ומספרי כרטיסי האשראי ומועדי התפוגה, כדי שנוכל להשלים את העסקאות שלך וליצור אתך קשר לפי הצורך.

 

לפרטים נוספים, עיין במדיניות ההחזרים שלנו.

 

 1. כלים אופציונליים

אנו עשויים לספק לך גישה לכלים של צד שלישי שעבורם אנו לא מפקחים ואין לנו שליטה או קלט.

אתה מאשר ומסכים כי אנו מספקים גישה לכלים אלה "כמות שהם" ו"זמינים "ללא כל אחריות, מצגים או תנאים מכל סוג שהוא וללא כל אישור. לא תהיה לנו כל אחריות הנובעת מהשימוש שלך בכלי צד שלישי אופציונליים.

כל שימוש שאתה עושה בכלים אופציונליים המוצעים באמצעות האתר הוא כולו על אחריותך ועל שיקול דעתך ואתה צריך לוודא שאתה מכיר ומאשר את התנאים שבהם הכלים מסופקים על ידי ספק צד שלישי רלוונטי.

אנו עשויים גם להציע בעתיד שירותים חדשים ו / או תכונות דרך האתר (כולל, שחרור כלים ומשאבים חדשים). תכונות ו / או שירותים חדשים אלה יהיו כפופים גם לתנאים ולהגבלות אלה.

 

 1. קישורים לצד שלישי

תוכן, מוצרים ושירותים מסוימים הזמינים באמצעות השירות שלנו עשויים לכלול חומרים של צדדים שלישיים.

קישורים של צד שלישי באתר זה עשויים להפנות אותך לאתרי צד שלישי שאינם קשורים אלינו. איננו אחראים לבחינת התוכן או הדיוק או לאמיתותו, ואין אנו מתחייבים ולא תהיה לנו כל אחריות או אחריות כלפי חומרים או אתרי אינטרנט של צד שלישי, או עבור חומרים, מוצרים או שירותים אחרים של צדדים שלישיים.

אנחנו לא אחראים לכל נזק או פגם שייגרמו לרכישה או לשימוש של טובין, שירותים, משאבים, תוכן או כל עסקה אחרת שנעשתה בקשר עם אתרים של צד שלישי. עיין היטב במדיניות ובשיטות העבודה של הצד השלישי וודא שאתה מבין אותם לפני שתבצע כל עסקה. תלונות, תביעות, חששות או שאלות בנוגע למוצרים של צד שלישי יש להפנות אל הצד השלישי.

 

 1. תגובות משתמשים, משוב ותגובות אחרות

אם, על פי בקשתנו, תשלח הערות ספציפיות מסוימות (לדוגמה, ערכי תחרות) או אפילו ללא בקשה מאתנו תשלח רעיונות יצירתיים, הצעות, תוכניות או חומרים אחרים, בין אם באופן מקוון, בדוא"ל, בדואר רגיל או בכל דרך אחרת (ביחד, 'הערות'), אתה מסכים שנוכל לעשות שימוש, בכל עת, ללא הגבלה, עריכה, העתקה, פרסום, הפצה, תרגום וכל שימוש אחר בכל אמצעי שהוא, בכל הערה שתעביר אלינו. לא תהיה עלינו חובה (1) לשמור על כל הערות בביטחון; (2) לשלם פיצוי על כל הערה, (3) להגיב על הערות כלשהן.

אנו רשאים, אך אין לנו מחויבות, לפקח, לערוך או להסיר תוכן שאנו קובעים על פי שיקול דעתנו הבלעדי, כלא חוקיים, פוגעים, מאיימים, משמיצים, פורנוגרפיים, מגונים או מתנגדים בדרך אחרת או מפרים את הקניין הרוחני של כל צד או את התנאים וההגבלות .

אתה מסכים כי הערותיך לא יפרו זכות כלשהי של צד שלישי כלשהו, ​​לרבות זכויות יוצרים, סימן מסחרי, פרטיות, אישיות או זכות אישית או קניינית אחרת. כמו כן, אתה מסכים שההערות שלך לא יכילו חומר דיבה או חומר בלתי חוקי, פוגעני או פוגעני, או יכיל וירוס מחשב או תוכנות זדוניות אחרות שעלולות להשפיע באופן כלשהו על פעולת השירות או על אתר קשור כלשהו. אינך רשאי להשתמש בכתובת דואר אלקטרוני שקרית, להעמיד פנים שאתה אדם אחר מאשר את עצמך, או להטעות אותנו או צדדים שלישיים אחרים באשר למקור של הערות. אתה האחראי הבלעדי לכל הערות שתעשה ואת הדיוק שלהן. איננו נוטלים על עצמנו כל אחריות ואינכם אחראים לכל תגובה שתפורסם על ידכם או על ידי צד שלישי כלשהו.

 

 1. פרטים אישיים

שליחת הפרטים האישיים שלך דרך החנות כפופה למדיניות הפרטיות שלנו.

 

 1. טעויות, אי התאמות, השמטות

מדי פעם ייתכן שיש מידע באתר שלנו או בשירות המכיל שגיאות דפוס, אי דיוקים או השמטות שעשויים להתייחס לתיאורי מוצרים, תמחור, קידומי מכירות, מבצעים, דמי משלוח מוצרים, זמני מעבר וזמינות. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן שגיאות, אי דיוקים או השמטות, ולשנות או לעדכן מידע או לבטל הזמנות אם מידע כלשהו בשירות או בכל אתר קשור אינו מדויק בכל עת ללא הודעה מוקדמת (כולל לאחר שליחת ההזמנה) .

אין אנו מתחייבים לעדכן, לתקן או להבהיר מידע בשירות או בכל אתר מקושר, לרבות, ללא הגבלה, פרטי תמחור, למעט כנדרש בחוק. אין צורך בעדכון של תאריך עדכון או תאריך רענון של השירות או בכל אתר קשור, כדי לציין שכל המידע בשירות או בכל אתר קשור שונה או עודכן.

 1. שימושים אסורים

בנוסף לאיסורים אחרים כמפורט בתנאים וההגבלות, נאסר עליך להשתמש באתר או בתכניו: (א) לכל מטרה בלתי חוקית; (ב) לבקש אחרים לבצע או להשתתף בפעולות בלתי חוקיות; (ג) להפר תקנות, כללים, חוקים או חוקים מקומיים, פדרליים, פרובינציאליים או מדינתיים. (ד) לפגוע בזכויות הקניין הרוחני שלנו או בזכויות הקניין הרוחני של אחרים; (ה) להציק, להתעלל, לפגוע, להשמיץ, להשמיץ, לזלזל, להפחיד או להפלות על בסיס מגדר, נטייה מינית, דת, מוצא אתני, גזע, גיל, מוצא לאומי או נכות; (ו) למסור מידע כוזב או מטעה; (ז) להעלות או להעביר וירוסים או כל סוג אחר של קוד זדוני שישמש או שישמש בכל דרך שישפיעו על הפונקציונליות או על הפעולה של השירות או של כל אתר קשור, אתרים אחרים או אינטרנט; (ח) לאסוף או לעקוב אחר המידע האישי של אחרים; (i) לדואר זבל, לדיוג, לפארם, לתירוץ, לעכביש, לזחילה או לגרד; (י) לכל מטרה מגונה או לא מוסרית; או (k) להפריע או לעקוף את תכונות האבטחה של השירות או כל אתר קשור, אתרי אינטרנט אחרים או באינטרנט. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק את השימוש שלך בשירות או בכל אתר אינטרנט הקשור להפרת כל השימושים האסורים.

 

 1. כתב ויתור על אחריות; הגבלת החבות

אנו לא מבטיחים, מייצגים או מתחייבים כי השימוש שלך בשירות שלנו יהיה ללא הפרעה, בזמן, מאובטח או ללא שגיאות.

אין אנו מתחייבים כי התוצאות שיושגו משימוש בשירות יהיו מדויקות או אמינות.

אתה מסכים כי מעת לעת אנו עשויים להסיר את השירות לתקופות זמן בלתי קצובות או לבטל את השירות בכל עת, ללא הודעה מוקדמת.

אתה מסכים במפורש כי השימוש שלך בשירות, או חוסר יכולת להשתמש בו, נמצא באחריותך הבלעדית. השירות וכל המוצרים והשירותים המועברים אליך באמצעות השירות (למעט כפי שנאמר במפורש על ידינו) בתנאי "כמות שהוא" ו"זמין "לשימושך, ללא כל מצג, אחריות או תנאים מכל סוג שהוא, מפורש או משתמעת, לרבות כל אחריות משתמעת או תנאי סחירות, איכות מסחרית, התאמה למטרה מסוימת, עמידות, בעלות ואי-הפרה.

בשום מקרה לא תעמוד לדירקטורים, לנושאי משרה, לעובדים, לשותפים, סוכנים, קבלנים, מתמחים, ספקים, ספקי שירות או מעניקי רישיונות בכל נזק, אובדן, תביעה או כל נזק ישיר, עקיף, מקרי, נזקים מיוחדים או תוצאתיים מכל סוג שהוא, לרבות, ללא הגבלה, רווחים אבודים, אובדן הכנסה, אובדן חסכונות, אובדן נתונים, עלויות החלפה או כל נזק דומה, בין אם על בסיס חוזה, נזיקין (לרבות רשלנות), אחריות קפדנית או אחרת , הנובעים מהשימוש שלך בשירות כלשהו או במוצרים כלשהם שנרכשו באמצעות השירות, או לכל תביעה אחרת הקשורה בדרך כלשהי לשימוש שלך בשירות או בכל מוצר, כולל, אך לא מוגבל, שגיאות או מחדלים כלשהם תוכן או כל אובדן או נזק מכל סוג שהוא שנגרם כתוצאה משימוש בשירות או בכל תוכן (או מוצר) שפורסם, הועבר או הועבר בדרך אחרת באמצעות השירות, גם אם יעץ באפשרותם. מאחר שמדינות או תחומי שיפוט מסוימים אינם מתירים את החרגה או את הגבלת האחריות לנזקים תוצאתיים או מקריים, במדינות או בתחומי שיפוט אלה, האחריות שלנו תהיה מוגבלת לרמה המרבית המותרת על פי חוק.

 

 1. שיפוי

הנך מסכים לשפות, להגן ולהיות בגבולות  האחריות עבור קו האופק – פור יור אייד בע"מ ושותפיה, החברות הבנות, החברות המסונפות, השותפים, המנהלים, הסוכנים, הקבלנים, מעניקי הרישיון, ספקי השירותים, קבלני המשנה, הספקים, המתמחים והעובדים שלנו, ללא כל תביעה או דרישה, לרבות שכר טרחת עורך דין סביר, שבוצעו על ידי צד שלישי כלשהו עקב או הפרה של הפרה של תנאי השירות או המסמכים שהם כוללים על ידי הפניה, או הפרה של כל חוק או זכויות של צד שלישי.

 

 1. סודיות

במקרה וכל הוראה מתנאים והגבלות אלה נקבעה להיות בלתי חוקית, בטלה או בלתי ניתנת לאכיפה, הוראה זו תהא ניתנת לאכיפה במידה המרבית המותרת על פי החוק החל, והחלק הבלתי ניתן לאכיפה ייחשב כניתק מתנאים אלה של שירות, קביעה זו כאמור לא תשפיע על תוקפן ואכיפתן של כל שאר ההפרשות הנותרות.

 

 1. סיום

ההתחייבויות של הצדדים שהתהוו לפני מועד הסיום ישמרו על סיום הסכם זה לכל מטרה.

תנאים והגבלות אלה יהיו יעילים, אלא אם יסתיימו על ידינו או מאתנו. תוכל לסיים את התנאים וההגבלות בכל עת על ידי כך שתודיע לנו שאינך מעוניין עוד להשתמש בשירותים שלנו, או כאשר תפסיק להשתמש באתר שלנו.

אם לפי שיקול דעתנו הבלעדי לא עמדת, או אנו חושדים כי לא עמדת, בכל תנאי או תנאי של תנאים והגבלות אלה, אנו רשאים גם לסיים הסכם זה בכל עת ללא הודעה, ואתה תישא באחריות לכל הסכומים המגיעים עד וכולל מועד הסיום; ו / או בהתאם לכך עשויים למנוע ממך גישה לשירותים שלנו (או לכל חלק מהם).

 

 1. ההסכם בכללותו

הכישלון שלנו לממש או לאכוף כל זכות או הוראה של תנאים והגבלות אלה לא יהווה ויתור על זכות או הוראה כאמור.

תנאים והגבלות אלה וכל מדיניות או כללי הפעלה שפורסמו על ידנו באתר זה או ביחס לשירות מהווה את כל ההסכם וההבנה בינך לביננו, והם קובעים את השימוש שלך בשירות, ומחליפים כל הסכמים קודמים או עכשוויים, תקשורת והצעות , בין בעל פה ובין בכתב, בינך לביננו (לרבות, אך לא רק, גרסאות קודמות של התנאים וההגבלות).

כל עמימות בפרשנות של תנאי השירות הללו לא תתפרש כנגד הצד המנסח.

 1. הסדרי חוק

תנאים והגבלות אלה וכל הסכם נפרד לפיו אנו מספקים לכם שירותים יהיו כפופים ומתפרשים בהתאם לחוקי מדינת ישראל.

 

 1. שינויים בתנאי השימוש

תוכל לעיין בגרסה העדכנית ביותר של התנאים וההגבלות בכל עת בדף זה.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק מתנאים והגבלות אלה על ידי פרסום עדכונים ושינויים באתר האינטרנט שלנו. באחריותך לבדוק באתר שלנו מעת לעת האם נעשו שינויים. המשך השימוש שלך באתר האינטרנט שלנו או בשירות שלנו, או לאחר הגישה אליו לאחר פרסום שינויים בתנאים וההגבלות, מהווה קבלה של שינויים אלה.

 

 1. יצירת קשר

שאלות על תנאי השירות יש לשלוח אלינו בכתובת מייל:

Yossi@cavhaofek.co.il


-----