הצהרת פרטיות

הצהרת פרטיות:

 

 1. מה אנחנו עושים עם המידע שמתקבל ממך?

כאשר אתה רוכש משהו מהחנות שלנו, כחלק מתהליך הקנייה והמכירה, אנו אוספים את המידע האישי שאתה נותן לנו, כגון שמך, כתובתך וכתובת הדוא"ל שלך.

כאשר אתה גולש בחנות שלנו, אנו מקבלים באופן אוטומטי את כתובת פרוטוקול האינטרנט של המחשב שלך כדי לספק לנו מידע המסייע לנו ללמוד על הדפדפן ומערכת ההפעלה שלך.

שיווק בדוא"ל (אם רלוונטי): ברשותך, אנו עשויים לשלוח לך הודעות דוא"ל על החנות שלנו, מוצרים חדשים ועדכונים אחרים.

 

 1. הסכמה

איך אנחנו מקבלים את הסכמתך?

כאשר אתה מספק לנו פרטים אישיים כדי להשלים עסקה, אימות כרטיס האשראי שלך, ביצוע הזמנה, ארגון משלוח או החזר רכישה, אנו משתמשים בהסכמה שלך לאיסוף הנתונים שלנו על מנת להשתמש בהם לסיבה זו בלבד.

אם אנו מבקשים את הפרטים האישיים שלך מסיבה משנית, כמו שיווק, אנו נשאל אותך ישירות על הסכמתך המפורשת, או נספק לך הזדמנות לומר לא.

כיצד ניתן לבטל את הסכמתך?

אם לאחר שתצטרף, תשנה את דעתך, תוכל לבטל את הסכמתך ליצירת קשר עמך, להמשך איסוף נתונים, לשימוש או גילוי של המידע שלך, בכל עת, על ידי יצירת קשר אתנו בכתובת:

קו האופק – פור יור אייד בע"מ

התע"ש 24 כפר סבא.

ת.ד 2226

או במייל:

Yossi@cavhaofek.co.il

 

 1. גילוי

אנו עשויים לחשוף את הפרטים האישיים שלך אם אנו נדרשים על פי חוק לעשות כן או אם אתה מפר את התנאים וההגבלות שלנו.

 

 

 

 1. שופיפיי

החנות שלנו פועלת דרך שופיפיי בע"מ. הם מספקים לנו את פלטפורמת המסחר האלקטרוני המקוון המאפשר לנו למכור את המוצרים והשירותים שלנו לך.

הנתונים מאוחסנים באמצעות אחסון נתונים של שופיפיי, מסדי נתונים ויישומים כלליים. הנתונים שלך מאוחסנים בשרת מאובטח מאחורי חומת אש.

אם תבחר בשיטת תשלום ישיר כדי להשלים את הרכישה, Shopifyתאחסן את נתוני כרטיס האשראי שלך. בצורה מוצפנת באמצעות תקן אבטחת תעשיה של כרטיס תשלום (PCI-DSS). נתוני העסקה שלך מאוחסנים רק כל עוד יש צורך להשלים את עסקת הרכישה שלך. לאחר מכן, פרטי העסקה שלך ימחקו.

כל שערי התשלום הישירים עומדים בסטנדרטים שנקבעו על ידי PCI-DSS כפי שנוהלו על ידי PCI שהוא מאמץ משותף של מותגים כמו ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס.

דרישות PCI-DSS מסייעות להבטיח את הטיפול המאובטח של פרטי כרטיס האשראי על ידי החנות שלנו וספקי השירות שלה.

לקבלת מידע נוסף, ייתכן שתרצה גם לקרוא את התנאים וההגבלות של Shopify

(https://www.shopify.com/legal/terms)

או את הצהרת הפרטיות:

(https://www.shopify.com/legal/privacy)

 

 1. ספקי צד שלישי

באופן כללי, ספקי צד שלישי משמשים אותנו רק כדי לאסוף, להשתמש ולחשוף את המידע שלך במידה הנדרשת כדי לאפשר להם לבצע את השירותים שהם מספקים לנו.

עם זאת, ספקי שירותים מסוימים של צד שלישי, כגון שערי תשלום ומעבדי תשלום אחרים, מכילים מדיניות פרטיות משלהם ביחס למידע שאנו נדרשים לספק להם לגבי עסקאות הקשורות לרכישה.

עבור ספקים אלה, מומלץ לקרוא את מדיניות הפרטיות שלהם, כך שתוכל להבין את האופן שבו המידע האישי שלך יטופל על ידי ספקים אלו.

בפרט, זכור כי ספקים מסוימים עשויים להיות ממוקמים או בעלי מתקנים הממוקמים באזור שיפוט שונה ממך או מאתנו. לכן, אם תבחר להמשיך בעסקה הכרוכה בשירותיו של ספק שירות של צד שלישי, המידע שלך עשוי להיות כפוף לחוקי סמכות השיפוט שבה נמצא ספק השירות או המתקנים שלו.

לדוגמה, אם אתה נמצא בקנדה והעסקה שלך מעובדת על ידי שער תשלום הממוקם בארה"ב, המידע האישי שלך שישמש להשלמת העסקה עשוי להיות כפוף לגילוי במסגרת החקיקה של ארצות הברית, כולל חוק הפטריוט.

לאחר שתצא מאתר האינטרנט של החנות שלנו או שתנותב מחדש לאתר או ליישום של צד שלישי, אינך כפוף עוד למדיניות פרטיות זו או לתנאים ולהגבלות של האתר שלנו.

כאשר אתה לוחץ על קישורים בחנות שלנו, הם עשויים להפנות אותך מהאתר שלנו לאתר אחר. איננו אחראים לנוהלי הפרטיות של אתרים אחרים ומעודדים אותך לקרוא את הצהרות הפרטיות שלהם.

 1. אבטחה

כדי להגן על המידע האישי שלך, אנו נוקטים באמצעי זהירות סבירים ופועלים לפי שיטות העבודה המומלצות בתעשייה כדי לוודא שלא יתבצע הפסד משימוש בצורה לא נכונה, שימוש לרעה, גישה, גילוי, שינוי או הרס של המידע האישי שלך.

אם אתה מספק לנו את פרטי כרטיס האשראי שלך, המידע מוצפן באמצעות טכנולוגיית שכבת שקע מאובטחת (SSL) ומאוחסן בהצפנה AES-256. אמנם אין שיטה של שידור דרך האינטרנט או אחסון אלקטרוני שהוא 100% מאובטח, ועם זאת אנו פועלים לפי כל דרישות PCI-DSS ומיישמים סטנדרטים נוספים כמקובל בתעשייה.

 

 1. עוגיות
  הנה רשימה של עוגיות שאנו משתמשים בהן. רשמנו אותם כאן כך שתוכל לבחור אם ברצונך לבטל את הסכמתך לקובצי עוגיות.

 -session_id,

אסימון ייחודי, sessional, מאפשר לאחסן מידע על הפגישה שלך (המפנה, דף הנחיתה, וכו ').

-shopify_visit,  

נתונים לא מוחזקים, נשמר במשך 30 דקות מהביקור האחרון, משמש על ידי מעקב סטטיסטיקת נתונים פנימית של ספק אתר האינטרנט שלנו כדי להקליט את מספר הביקורים.

- shopify_uniq,  

אין נתונים מוחזקים, פג בחצות (יחסית למבקר) של היום הבא, סופר את מספר הביקורים בחנות של לקוח אחד. עגלת קניות, נשמרת במשך 2 שבועות, שומר מידע על התוכן של העגלה שלך.

-secure_session_id,

אסימון ייחודי, sessions

storefront_digest, -

אסימון ייחודי, בודק האם בחנות יש סיסמה, משמש כדי לקבוע האם למבקר הנוכחי יש גישה. 1. גיל ההסכמה

באמצעות שימוש באתר זה, אתה מצהיר כי אתה לפחות בגיל הנדרש במדינה או מחוז המגורים שלך, או שאתה בגיל הנדרש במדינה או מחוז המגורים בו אתה מתגורר, ונתת לנו את הסכמתך לאפשר לכל אחד מהגורמים התלויים בך להשתמש באתר זה.


 1. שינויים במדיניות הפרטיות

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות מדיניות פרטיות זו בכל עת, לכן בדוק אותה לעתים קרובות. שינויים והבהרות ייכנסו לתוקף מיד עם פרסומם באתר. אם נערוך שינויים מהותיים במדיניות זו, נודיע לך על כך שהיא עודכנה, כך שתהיה מודע למידע שאנו אוספים, כיצד אנו משתמשים בו ובאיזה נסיבות, אם בכלל, אנו משתמשים ו / או חושפים מידע זה.

אם החנות שלנו נרכשה או מוזגה עם חברה אחרת, המידע שלך עשוי להיות מועבר לבעלים החדשים כדי שנוכל להמשיך למכור לך מוצרים.

 

שאלות ויצירת קשר:

אם ברצונכם: לגשת, לתקן, או למחוק כל מידע אישי שיש לנו אודותיכם, לרשום תלונה, או פשוט מעוניינים במידע נוסף אנא פנו אלינו בכתובת:

Yossi@cavhaofek.co.il

או בדואר, לכתובת:

התע"ש 24 כפר סבא

ת.ד. 2226

ישראל

 

-----