למה אנחנו עושים את זה?

הכול התחיל כשחיפשנו תיק חובש. לכאורה משימה קלה, יש הרבה תיקים שמיועדים לציוד רפואה. למע"ר לחובש, פרמדיק, רופא..  חיפשנו ולא מצאנו תיק מחומרי גלם איכותיים, מדויק וקומפקטי, נוח לנשיאה על הגב, גישה מהירה ונוחה לכל הציוד, והכי חשוב, במחיר ריאלי. כשהבנו שזה המצב נכנסנו לתהליך של פיתוח שבסופו יוצר התיק הראשון שלנו Tactical-BP17.  

התגובה של אנשי הרפואה הפתיעה אותנו. די מהר התיק הפך לשם דבר בקרב אנשי רפואה טקטית ורפואת שטח. הוא נרכש על ידי יחידות צה"ליות, יחידות משטרתיות. יחידות חילוץ, בתי חולים למעבר בין מחלקות חירום, חברות מסחריות, הייטק ומשרדי ממשלה. וכמובן, המון חובשים עצמאיים שמלווים טיולים או מתפקדים ככוננים ברחבי הארץ. 

בעקבות פניות רבות שקיבלנו מקציני בטחון סיירים ואנשי שטח, התאמנו לתיק, ערכה המיועדת לטיפול ראשוני באירועי חירום הכוללת תאורה, אמצעים לטיפול באש, ציוד פריצה וחילוץ, אביזרים לניהול קהל, וערכת רפואה ראשונית.

משם המשכנו לפיתוח תיקי חילוץ מרעידות אדמה ותיקי עזרה ראשונה מתקדמים ותיקי חירום משולבים, והיום, יש לנו יכולת נרחבת להעניק פתרונות לאנשי מקצוע בתחום הרפואה החירום והשטח. אנחנו מבינים מה הצורך שלך, מה ההכשרה של הצוות, מה המשימות שתחת אחריותך, ומתאימים את הפתרון הטוב ביותר למשימה.

ויש לנו עוד כל כך הרבה משימות שאנחנו רוצים להגשים, 

 

יוסי טל טייב

מנכ"ל קו האופק- פור יור אייד


Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published